Three Stone Ruby Stud Earrings in 18K White Gold (5.9 mm)
calcActive())">
More Information
| SKU | B1058-Ruby |
|---|---|
| Designer | Bahdos |
| Earring backing | Push-back |
| Finish | Polished |
| Length | 5.9 mm |
| Metal | 18K White Gold |
| Earring Style | Stud |
| Width | 6.4 mm |
| Gemstone | Ruby |
| Gemstone Shape | Round |
| Gemstone | Ruby |
| Gemstone MM | 2.7 mm |
| Gemstone Quantity | 3 |
| Setting Type | Prong |
| Total Carat Weight (min) | 0.53 ct |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review