Three Diamond Petite Huggie Hoop Earrings in 18K Rose Gold
calcActive())">
More Information
| SKU | B1018-18K Rose Gold |
|---|---|
| Designer | Bahdos |
| Earring backing | Hinged-back |
| Finish | Polished |
| Length | 0.5 in |
| Metal | 18K Rose Gold |
| Earring Style | Huggie |
| Width | 0.5 in |
| Average Clarity | SI1 |
| Average Color | H |
| Diamond Quantity | 6 |
| Diamond Shape | Round |
| Setting Type | Prong |
| Total Carat Weight (min) | 0.11 ct |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review