Petite Sapphire Clover Stud Earrings in 18K White Gold
calcActive())">
More Information
| SKU | B1021-BS-18k White Gold |
|---|---|
| Designer | Bahdos |
| Earring backing | Push-back |
| Finish | Milgrain, Polished |
| Length | 0.25 in |
| Metal | 18K White Gold |
| Earring Style | Stud |
| Width | 0.25 in |
| Gemstone | Sapphire |
| Gemstone Shape | Princess, Round |
| Gemstone Quantity | 10 |
| Setting Type | Pave |
| Total Carat Weight (min) | 0.46 ct |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review