Mini Diamond Triangle Earrings in 18k White Gold (0.21ct)
calcActive())">
More Information
| SKU | 9211 |
|---|---|
| Designer | Bahdos |
| Earring backing | Push-back |
| Finish | Polished |
| Length | 4.3 mm |
| Metal | 18K White Gold |
| Earring Style | Fashion, Stud |
| Width | 4.9 mm |
| Average Clarity | SI |
| Average Color | G, H |
| Diamond Quantity | 8 |
| Diamond Shape | Round |
| Setting Type | Prong |
| Total Carat Weight (min) | 0.21ct |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review