Glossy Diamond Halo Heart Necklace in 14K Yellow Gold (0.19ct)
calcActive())">
More Information
| SKU | B1147-14K Yellow Gold |
|---|---|
| Chain Length | 16 inches, 17 inches, 18 inches |
| Chain Type | Rolo Chain |
| Designer | Bahdos |
| Finish | Polished |
| Length | 21 mm |
| Metal | 14K Yellow Gold |
| Type Of Clasp | Lobster Clasp |
| Width | 19 mm |
| Average Clarity | SI |
| Average Color | H |
| Diamond Quantity | 64 |
| Diamond Shape | Round |
| Setting Type | Pavé |
| Total Carat Weight (min) | 0.19 ct |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review