Diamond Peace Sign Pendant in 14K White Gold
calcActive())">
More Information
| SKU | 9351 |
|---|---|
| Chain Length | 18 inches |
| Chain Type | Rolo Chain |
| Designer | Bahdos |
| Finish | Polished |
| Length | 0.8 in |
| Metal | 14K White Gold |
| Width | 0.8 in |
| Average Clarity | SI1 |
| Average Color | F, G |
| Diamond Quantity | 30 |
| Diamond Shape | Round |
| Setting Type | Prong |
| Total Carat Weight (min) | 2.10 ct |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
Write Your Own Review